Bax

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Baxíkovi skončila dočasná péče a tak se přestěhoval k nám, jelikož Rexík, který přišel s ním akorát odjel do nového domova. Bax je 5 let starý, 33kg vážící kříženec labradora. Celý život žil v chlívě, bez lásky člověka. Je to takový samorost, lidi má sice rád, ale není zvyklý, že si ho někdo moc všímá. Začíná si ale přízně člověka moc užívat. Je celkem ochotný a snaží se vyhovět, vůbec, když máte nějakou dobrotu. Je to kliďas, jen tak něco ho nerozhodí. Miluje procházky a pohyb si užívá, není to ale žádný hyperaktivní pes, je hodně přizpůsobivý. Není zvyklý na větší manipulaci, ale s košíkem se to dá zvládnout. Zvládá bez problému ruchy města. S fenkami problém nemá, s některými psy také vyjde, ostatních si spíše nevšímá. Se vším ale začíná, tak to chce čas a trpělivost a vše ho doučit.

Baxík hledá svůj první opravdový domov, ideálně rodinný domek, kde může žít i venku na dvorku, který jistojistě ohlídá. Byt by zvládl také, ale musel by se vše naučit. Hledá člověka, který si dá práci s ním ještě trochu popracovat, aby se naučil vše potřebné. Bax je očkovaný, čipovaný, ošetřen proti parazitům a čeká ho kastrace. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a zaplacením adopčního poplatku 3000kč. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštěvou. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, kde je k nahlédnutí i adopční smlouva.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1