Diego

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Diego, Diego, Diego.. Je nám naprosto jasné, že u nás ´DÝ´ stráví dlouhou dobu, protože o takovéhle typy psů stojí málo lidí. Je to sice nádherný ovčák v nejlepších letech, s dobrou povahou, ale většina lidí ho přehlédne. No, my se pokusíme, aby ho jednou ten jeho člověk nepřehlédl. Diegovi je 5 let, svůj dosavadní život strávil na řetezu, dobře se neměl. Je to kus psa, váží 37kg. Dý je velmi vděčný a milý pes. Byl zvyklý, že si může dělat co chce a tak trošku zkouší, kde jsou hranice, ale nastavené hranice pak naprosto respektuje. Má moc rád procházky a toulání přírodou, začínáme zdokonalovat základní poslušnost. Se psy je přáteský. Přišel k nám s velkými záněty v uších. Pravidelné ošetřování ale už zvládáme bez problémů, i když ho to musí hodně bolet. I ošetřování starších ran probíhá bez problémů.

Diego hledá rodinu, kterou bude moc rád strážit. Vyhovoval by mu rodinný domek, dvorek se zázemím a páníci, kreří ho budou brát na procházky a budou ho mít rádi. On své lidi bude milovat celým srdcem. Diega čeká kastrace , preventivně RTG a očkování. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacením adopčního poplatku 3000kč. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštěvou. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, kde je k nahlédnutí i adopční smlouva.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1