Ariel - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Edit. Arielka stále nenašla vhodnou rodinu, adopce se ji zpozdila kvůli vyhnisávající osině. Ač má zájemců celkem dost, ještě jsme nevybrali toho pravého. Ariel je takové malé strašidýlko, všudybýlek, umí být maximáně něžná, ale stejně tak umí být pořádný lump. Co už je teď jasné je, že to bude velmi aktivní pes (aktivita podobná ohaři) a má lovecký pud. Bude skvělým parťákem do sportu. Rozhodně ji nebudou stačit krátké procházky na vodítku, bude to pes na plný úvazek. Momentalně má necelých 9kg. 

Ariel je jedna z 8 přijatých vyhublých sourozenců kříženců portugalského vodního psa. Je narozena 12.5.2023. Patří mezi tu čtveřici menších a slabších, kteří jsou oproti svým průbojným sourozencům trochu pozadu. Po rozdělení sourozenců ale dostali víc prostoru a tak se dali rychle dokupy. Arielky aktuální váha s napapanym pupikem je 2,6kg, při přijmu byla úplně nejmensi, vážila pouhých 900gramů a báli jsme se, aby to zvládla. V dospělosti odhadujeme, že bude mít do 20kg, pokud dožene sourozence, možná i víc.
Arielka je taková princezna, jemná, milá, ale jen do té doby, dokud je po jejím. Jakmile se stane něco, co nechce, někdo do ní třeba vrazí nebo ji moc otravuje, stává se z ní rozzuřená černá koule ???? Je na sebe opratrná a nezdráhá se ozvat. Ale jinak je to hrozný mazlínek, tak trochu si zvykla, že se kolem ní skáče a opatruje se. ????‍♀️???? Vše, včetně hygieny se musí ještě naučit. Nyní žije ve smečce dospělých psů.

Arielka hledá zodpovědný domov, kde jí dají vše potřebné k tomu, aby z ní vyrostl vyrovnaný, sebevědomý a vychovaný pes, kterého bude rodina nadevse milovat. Hledá bydlení uvnitř. Je odčervený, nyní čerstvě rozočkován a načipován. Kvůli stavu v jakém přisli jsme jim potřebovali dát čas na zesílení. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti, zaplacením adopčního poplatku 4000kč. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštevou. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1