JACK

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Rád bych se vám představil a poprosil o kousek vaší pozornosti. Jmenuji se Jack a čekám už celkem dlouho na své pány. Narodil jsem se na Ukrajině, před rokem jsem unikl smrti a dostal se díky hodným lidem do Čech. Ovšem nenechte se mýlit, štěstí mě tady ještě nečekalo. Skončil jsem v šíleném českém útulku, kde jsem se měl ještě hůř, než ve válce, ale po pár měsících jsem si směl sbalit svůj průkaz a hlavně velkou naději a odjel jsem k tetě do dočasné péče.

Jsem 2 letý, středně velký kluk, vážím 23 kilo a jsem takový rozesmátý ovčáček bonsai. Dříve jsem žil venku, nepoznal jsem teplo domova, ani rušná města, takže bych byl moc rád za bydlení v domečku se zahrádkou.

Miluju svoje lidi a jejich pozornost a láska, je pro mě vším. Jsem veselý, aktivní a hravý kluk, co si užívá svobody a dovádění, zbožňuju hrátky se psími holkami a také mazlení a tulení se svými lidmi. Jsem trochu bohém, hůře se soustředím na nové věci, povely a učení, nejraději bych si dělal, co právě chci a tak s tetou stále pilujeme poslušnost a socializaci.

Nových, hlučných a neznámých situací se stále ještě trochu lekám, i když trenujeme chůzi ve městě a seznamování s novými místy, jsem ještě pořád vyjukaný. Miluju jízdu autem, jsem moc hodný pasažer, na vodítku trochu tahám, vše okolo mě moc zajímá a rád bych si vše prozkoumal.
Miluju fenečky, pejsky si vybírám, doma bych byl určitě za hravou větší kámošku rád, aby bylo s kým dovádět a řádit.
Čekám na prima, aktivní majitele, kteří na mě budou mít spoustu času, nerad jsem sám, tak bych moc uvítal stálou možnost, být se svým člověkem, váš Jack."

Jack je 2 - 3 letý, středně velký kříženec ovčáka, který se začátkem války na Ukrajině, přicestoval do Čech. Bohužel se zde dostal do nevhodného azylu, kde se neměl vůbec dobře, ale naštěstí tam nemusel být dlouho a dostal se do naší péče. Je to veselý, temperamentní pejsek, velmi hodný a hravý. Když se mu nějaká hračka zalíbí vydrží si s ní hrát sám.
Lidi má moc rád, svoje páníčky nespustí z očí a stále je věrně následuje. Je to moc milý, věrný a společenský kluk, který své pány bude milovat a všude rád doprovázet. Rád se mazlí a doma si užívá gauče, nebo svého pelíšku. Má pěkné přivolání, ale naučit ho nějaký další povel, je zatím těžší, vzhledem k tomu, že je neustále zaneprázdněn, něčím, pro něj zajímavějším. Čeká ho ještě spousta učení, ale Jack si jistě nakonec poradí se vším. Potřebuje dům se zahradou s přístupem dovnitř, chce být, co nejvíce, se svým člověkem. Psí parťák je rozhodně vítán, ideálně též mladší a hravá fenka, se kterou bude dovádět. Procházky časem určitě ocení více, teď je stále uchvácen spoustou pachů kolem. Zdatně i ohlídá, štěkotem upozorní na něco či někoho za plotem.

Hygienu zvládá. Rád si poleží na gauči i v posteli, ale v noci spí na pelíšku.
Pro Jacka hledáme aktivního páníčka, nebo rodinu, psí kamarádku, ideálně v domě se zahradou, potřebuje stabilní a klidnější zázemí, do bytu ve městě, se nehodí.

Je to prima kluk, získáte v něm oddaného a věrného přítele, který vás bude následovat na každém kroku.
Jack je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný.

Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou po dohodě s Irenou na tel : 603 426 832. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705 . Za fotky děkujeme

https://www.facebook.com/martin.vonka.7