❤ Chewie hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Chewie, pes, kříženec, přibližně 6 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaný a čipovaný. Menší střední velikost, 13 kg.

Chewie je opravdové zlatíčko. Miluje lidi víc než cokoli jiného. Nebylo dospělého ani dítěte, které by Chewie neměl rád. Prostě všechny zbožňuje a mazlení miluje víc než kterýkoli pes, kterého jsme kdy potkali. Nejraději se o člověka otírá celým tělem, aby se s ním mohl co nejvíc mazlit. Chewie se úžasně snáší s dětmi. Dobře vychází i s jinými psy, je čistotný a umí chodit na vodítku. Je vždy šťastný a je to opravdový dobrodruh. Chewie je aktivní, ale umí i odpočívat.

Když k nám Chewie přišel, byla mu diagnostikována OCD, tedy nutkavá porucha chování. V době jídla nebo když se nudí se Chewie občas točí dokolečka a snaží se honit za zadkem. Bylo nám řečeno, že se jeho stav nikdy nezlepší, ale není tomu tak! Chewie je u nás už téměř dva roky a od té doby se hodně změnil! Teď už se točí jen čas od času. Kdykoli má pozornost od lidí nebo si hraje s jiným psem, nemusí nosit svůj límec, protože v takový moment se nikdy netočí dokola.

Chewie by byl skvělým doplňkem k dalšímu psovi do domácnosti. Dobře se snáší s kočkami a je úžasným kamarádem na hraní pro děti. Chewie by úplně v pohodě mohl žít jako venkovní pes v zatepleném kotci, rozhodně není vhodný do bytu, potřebuje bydlet v domě se zahradou.

Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤