CALISTA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Calista a konečně jsem volná. Dosud jsem se neměla vůbec hezky, poznala jsem bití, rodila jsem štěňata a čekala, že tohle jednou všechno skončí. Je mi 7 let a můj sen se začíná plnit, jsem u tety, kde se pro mě hledá nový domov.
Jsem moc hodná a přátelská holka, na lidi jsem vůbec nezanevřela a ráda se chodím nechat podrbat a pohladit, lidi miluju a toužím po těch svých, opravdových páníčcích, u kterých se budu mít krásně a užijem si spolu spoustu krásných let. Svému majiteli jsem oddaná, následuji ho na každém kroku a s důvěrou přivítám i ostatní lidičky. Ráda bych našla skvělou milující rodinu, kde budu s lidmi bydlet v domku se zahradou, kde mě zahrnou láskou i pozorností, vaše Calista."

Calista je 7 letá kříženka Husky, která u bývalých majitelů žila jen na zahradě, rodila štěňata a často se setkala i s bitím a kopanci. Neměla moc pohybu, přijela s nadváhou, u nás již zhubla a nyní váží cca 31 kilo. 
Calista je velmi hodná a přátelská fenka, miluje lidi a mazlení, které jí tolik chybělo. Hodí se i k větším hodným dětem, které se umí chovat k pejskům. Svého člověka následuje kamkoli a velmi rychle si zvykla na pohodlí domova a bydlení v domku. Venku je ráda, ale spí rozhodně doma a je zvyklá být tak, kde jsou i její lidé.
Nakolik má ráda lidi, tak na ostatní psy spíše žárlí a o pozornost se rozhodně nehodlá dělit, proto se hodí spíš domů jako jedináček. Bude ráda za bydlení v domě se zahradou, kde uvítá i aktivitu a procházky ven. Doma sama vydrží, je čistotná. Je zlatá, oddaná svým lidem, i přes špatné zkušenosti je z ní mazlivý medvídek. 
Pro Calistu hledáme zodpovědné majitele, milující prostředí, zaslouží si poznat krásný a spokojený psí život.
Calista je odčervená, odblešená, čipovaná, bude kastrovaná a očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasce po dohodě s Majkou, u Kolína, na tel : 774 884 328 Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705 děkujeme za fotky Helena Volencová