ARNY – MAJESTÁTNÍ OVČÁK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Arny je nádherný pětiletý představitel německého ovčáka, působí majestátním dojmem. Ještě aby ne, je to kus chlapa s váhou 45 kg. Arny chodí moc rád na procházky, užívá si plnými doušky, čeho příliš v předchozím životě nezažil. Už pochopil dění v útulku a ochotně spolupracuje. Je to výborný hlídač, dělá čest svému plemenu, víme přesně, kdy k nám někdo jde mnohem dříve, než zazvoní zvonek. Spokojeně monitoruje celý náš areál a je připraven nám jakoukoliv aktivitu hlásit. Je při své práci vyloženě spokojený.

Miluje přetahování s hračkami, aportování míčku, je v něm kus štěněte, které se občas přihlásí ke slovu. Dokáže dovádět a ukazuje nám, jak šťastný umí být. Když se s člověkem seznámí, je to mazel mazlivá, nastrkuje kožíšek k drbání a snaží se doslova člověku nacpat na klín.

ZDRAVOTNÍ STAV: Arny je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Je zcela fit a zdráv. Podmínkou adopce je kastrace po adaptaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Arny hledá domov v rodinném domě se zahradou, s přístupem dovnitř domu. Je to pejsek toužící po lidské společnosti, chce být uprostřed dění, tak bude spokojený. Arny potřebuje páníčka zkušeného, zásadového a pro psa dobře čitelného, který ho s klidem a s trpělivostí bude dále seznamovat s běžným životem. Hledá člověka aktivního, který s ním bude chodit na procházky, jezdit na výlety, navštěvovat cvičák a užívat si života. Nehodí se k malým dětem. Co se týče ostatních zvířátek, jako mnoho ostatního, nezná je a neumí situace s nimi správně řešit. Hodí se jako zvířecí jedináček.

Máte-li o Arnyho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Arny bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Arnymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.