JERRY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Jerry. Jsem 5 ti letý typický Russel a své předky skutečně nezapřu. Jen ta smůla, co se mi lepí na tlapky, mě trochu tíží. Měl jsem páníčka i psího kámoše, ale ve dvou letech se mě pán vzdal, směl si nechat jen jednoho psa a já jsem vyfasovat Černýho Petra, sbalil mi pár granulek a očkovák a šel jsem o dům dál. S mým novým páníčkem jsme se měli krásně další dva roky, jenže nedávno mi odešel navěky spát a já zůstal sám na zahradě několik měsíců a plakal a plakal...
Teď jsem u tety v dočasce a není to se mnou úplně lehký, jsem prostě svůj a tak hledám někoho, kdo to s Raslíma osobnostma zkrátka umí.
Miluju zahradu a volnost, čmuchat si venku a nic neřešit. Jsem takovej solista, ale ostatní pejsci mi vůbec nevadí, klidně budu mít doma psí kámoše a taky vydržím sám. Hledám páníčky, kteří mě nebudou do ničeho moc nutit a dají mi prostor. Umím se i pomazlit a poslouchat, ale musíte mi dát čas netlačit na pilu, teda vlastně na mě, váš Jerry."

Jerry je 5ti letý kříženec JRT, váží 8 kilo. Původní pán se ho vzdal a nový mu po pár letech nedávno zemřel. Jerry zůstal sám u domu a toužil po pozornosti lidí, plakal o pomoc, která naštěstí přišla. Jerry je veselý a hravý pes, je čistotný, vydrží sám doma, má moc rád procházky a čmuchání venku, kde se mu moc líbí. K lidem je nedůvěřivý a není nadšen z manipulace, potřebuje si nejprve získat důvěru, pak si sám přijde po pohlazení a hlavně dobrotu. Jistě se hodí pro majitele, kteří s tímto plemenem mají zkušenosti, nebudou na něj tlačit a dají mu čas se rozkoukat a také mu vymezí jasná pravidla a budou důslední, protože on umí být i zlatý a moc milý, za pamlsek či piškot, by metal kotrmelce, rád si hraje s balonky. Doma si lehne a odpočívá, nevynucuje si pozornost, ale nemá rád, když se do něčeho nutí, potřebuje čas a prostor na aklimatizaci.
Auto zvládá, nehodí se k dětem ani ke kočkám.
Jerry hledá především jistotu, zázemí, lásku majitele, ale i důslednost a řád. Potřebuje páníčky, ideálně se zkušeností s rasou JRT, s přirozenou autoritou, domov, kde mu dají čas a nebudou ho do ničeho tlačit, dokud si k vám nezíská důvěru. Hledáme akitvní páníčky, v bytě či domě se zabezpečenou zahradou, psí společnost mu nevadí.
Dvakrát přišel o pána a opět hledá, komu věřit a komu dát svou celou lásku a srdce.
Jerry je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, s ošetřenými zoubky, očkovaný. DO adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Libčice nad Vlavou (u Kralup), návštěva možná po dohodě v dočasné péči na tel : 604229606
Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705