PACKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

10 měsíců
Icon: Kočka 10m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

„Tak se vám jdu představit, původně jsme byly dvě nalezené žíhané ségry, které měly to štěstí, že je našla hodná paní a předala tetám v Dočaskách. Jenže ségra Meggie už odešla domu a zůstala jsem tu jen já Packa. Nevím co se mi jako miminku stalo, ale asi mě chytil pes za pacičku a kus jí ukousl nebo jsem jí někam strčila, kdo ví? Prostě nemám na pravé přední pacce prstíky, ale zbyl mi jen polštářek na dlani. Je mi asi 8 měsíců a hledám ten nejlepší domov. Sice jsme se moc bála, protože venku to fakt byla síla a boj o život, ale teta a její dva kocouři mi moc pomáhají v socializaci. Takže už jsem skoro kočka na mazlení a moc ráda bych našla milou rodinku, které chybí umazlená předoucí slečna. Nejradši se vyvaluji na vyvýšeném místě, abych měla přehled o tom, co se doma děje. Mám prostě ráda svůj klid, ale přijdu si i pro pohlazení. Když mám náladu, tak si pohraju buď s koťatama nebo s tety fajn kocoury. Takže nejsem žádný suchar, umím si i hrát, aby jste si nemysleli.
Jsem čistotná a zvyklá bydlet pouze doma v bytě, nebo v domě. A už bych chtěla jít brzo domů. Tak třeba se vám budu líbit a napíšete mi. Vaše Packa“

Pacce je 8 měsíců, velmi rychle se socializuje a zařazuje do chodu domácnosti. Je to opravdu milá kočička, která si zaslouží klidný a milující domov, buď jako jedináček nebo i s klidnějším dalším kočičím parťákem či parťačkou. Hledáme pro ní milující páníčky, domov, kde bude žít v bytě nebo domě s bezpečným výběhem. Není určena na bydlení venku.
Je odčervená, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
Nachází se na Praze 4-Budějovická, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Lenkou.
Info o vás pište na mail : martina.svojsova@seznam.cz nebo volejte/pište sms na tel. 724 944 997