SOUTĚŽ: Doplňte zásoby Fitmin pochoutek před létem - ukončeno

Publikováno: 21.5.2024
Autor: Fitmin
Foto: Fitmin

29.5..2024

Děkujeme všem za účast v naší soutěži :-)  a výherci se stávají:

  • Simona Pohlová

  • Lucie Rulf

  • Michaela Franková


Gratulujeme :-)

Léto je jako stvořené pro cestování, výlety a nejrůznější aktivity, při kterých trávíte čas se svým mazlíčkem. Proto je na místě nepodcenit přípravu a nachystat si do zásoby kvalitní pochoutky ať už v podobě větší a vydatnější svačinky, nebo drobné odměny sloužící jako motivace během výletu nebo při výcviku. Proto jsme se spojili s českou značkou Fitmin, která do soutěže věnovala tři vyladěné balíčky pochoutek, které dávají svým mazlíčkům i takoví borci jako jsou oceňovaná závodnice v canicrossu Martina Štěpánková, vodní záchranáři či horská služba, anebo uznávaná závodnice a trenérka v dogfrisbee Michaela Andrová.

 

Co pro vás Fitmin ve výherních balíčcích nachystal?

  • Ručně dělané pochoutky Fitmin Purity Snax Bones, které se vyrábějí z čerstvého masa a extrudované rýže. Tato skvělá odměna se díky své velikosti hodí jako svačinka na výlet nebo jako odměna na závěr společného dobrodružství.
  • Ze stejné řady křupavých gurmánských pochoutek nebudou chybět Fitmin Purity Snax Nuggets, které jsou také vyráběné z čerstvého masa a extrudované rýže, ale tvarem jsou menší. Do balíčku odměn jsme vybrali masové dukátky s čerstvými játry, které zaručeně potěší vašeho mazlíčka. 
  • Dále v balíčku najdete Fitmin Purity Snax Stripes – poctivý přírodní pamlsek pro psy, který psům nejen chutná, ale hlavně prospívá. Masové proužky jsou vyráběné pozvolným sušením, čímž si zachovávají veškeré cenné nutriční hodnoty. Váš pes si pochutná a vy budete mít jistotu, že mu dáváte opravdu kvalitní odměnu.
  • A protože každý pejskař dobře ví, jak rychle pamlsky z kapsy mizí, přidáváme do balíčku ještě poloměkká srdíčka Fitmin Play&Train, kterých je 400 g! Tyto drobnější pochoutky jsou vyrobeny z čerstvého kuřecího masa, obsahují glukosamin a chondroitin pro podporu silných a zdravých kloubů. Složení je opravdu prvotřídní, takže v nich nenajdete pšenici ani kukuřici. Navíc mají nízký obsah tuku, takže se nemusíte obávat o váhu svého psa. Tyto superprémiové pochoutky jsou ideální jako zdravá odměna pro vašeho psa při hře anebo výcviku. Díky své velikosti se srdíčka vejdou také do žvýkacích hraček.  
  • To vše zabalené v praktickém cestovním vaku.

Soutěžní otázka zní:

Poloměkké pochoutky Fitmin Play&TrainVýživového programu Fitmin se prodávají ve dvou variantách. O tu kuřecí soutěžíme, takže se ptáme, jaké maso najdete v druhé variantě pochoutek Fitmin Play&Train. Prozradíme, že jde o jarní novinku, která se stala během několika dnů bestsellerem na e-shopu Fitminu.

Pravidla soutěže:
Soutěž je vyhlášena od 21.5. do 28.5.2024. Každý se může zůčastnít pouze jednou. Tři vylosované výherce zveřejníme na této stránce a obešleme emailem ihned po ukončení soutěže. Všem přejeme hodně štěstí :).