8. Vyšehradský voříšek

Místo konání: Letní scéna na Vyšehradě
Kontakt: vysehradsky.vorisek@seznam.cz
Odkaz: www.vysehradskyvorisek.cz
Termín: 11.05.2019 - 11.05.2019

Čas: 9:00

Sváteční den pro psy, kterým se osud obrátil k lepšímu a propagace práce útulků a depozit.

Letos během doprovodného programu vystoupí šampionka v dog dancingu Irena Ištvánová, Iveta Dorysa Chomatová s dog frisbee, zástupci z výcvikového střediska Bouda s ukázkou noseworku a hoopers. Vše si pak návštěvníci budou moc pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet. Součástí doprovodného programu bude i oblíbený swap a během dne si budou moc návštěvníci vytvořit přetahovadla a další psí hračky ze starého oblečení, nebo připravit nepečené pamlsky. 

Program uvádí profesionální dvojice moderátorů Dominik Zbrožek a Matěj Masařík, kteří baví široké spektrum diváků a zajišťují plynulý průběh dne. Po celý den je také přítomen odborný veterinární dozor z veterinární kliniky Fénix, připraven poskytnout potřebnou veterinární péči a odpovědět na dotazy chovatelů.

Vstupné pro návštěvníky je dobrovolné a výtěžek ze vstupného je rozdělen mezi  zúčastněné útulky. Každý návštěvník si sám určí kterému z útulkových psů příspěvek půjde. Každý útulek může zdarma registrovat svého pejska, který může nejen vyhrát, ale třeba si i prostřednictvím této akce najít nový domov. Soutěžící platí startovní poplatek, který je nastaven tak, aby pomohl pokrýt nejnutnější náklady spojené s výstavou. 

Přihlášku najdete na webové stránce.