ANAKIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Anakin je pes velmi zvídavý, milý, přátelský, energický a na duchu silný. Jako by o sobě nepochyboval. Prostě ví, že má dostatek životní síly na to, aby se mohl stát, kýmkoliv bude chtít. Potřebuje po boku jen člověka, který mu nabídne partnerství, zázemí, lásku a zároveň bude od Anakina chtít, aby využil svůj potenciál.

Jedná se o zvláštního křížence německého ovčáka a nejspíše více dalších plemen. Někdo vidí loveckého psa, jiný filu či jiného molosse. Je to pes mnoha tváří a záleží hlavně na tom, kdo se dívá. Má před sebou celý život a má rozměrný potenciál.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Kiny je pes, který budí respekt, silný dojem a byť je v něm veselé prdlé trdlo, jistá vnitřní síla je součástí balení. Až zcela dospěje, bude to alfa samec každým coulem, a proto hledá rodinu, která zvládne silnou osobnost. Při správném vedení je Anakin úplné zlato a velmi vnímavý pes.

Aktuálně je Anakin připravený k výcviku, výchově a chce poznat vše, co mu život nabízí. Naučí se různé kynologické disciplíny, bude výborný hlídač i gaučový povaleč. Potřebuje však mít dostatek pohybu a psychické zábavy, aby mohl růst a zároveň byl správně unavený. Vztah k jiným psím samcům na procházkách je křehký a je potřeba na něm pracovat, fenečky má naopak velmi rád a psí kamarádku by uvítal. Co se týče dětí a jiných zvířat ve stejné domácnosti, nemáme to vyzkoušené. Kiny je vzorně čistotný, svůj pelíšek neničí, je to pod jeho úroveň.

ZDRAVOTNÍ STAV: Kiny je roční mladíček, kompletně očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

V případě zájmu o adopci Anakina Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Kinymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úžasné fotografie patří naše poděkování fotografovi Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/43j/