Jack - vrácen majiteli

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Plzeň
Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Pomáháme pouze s inzercí, pejsek se nenachází pod spolkem kapka pro tlapky. Zájemci použijete pouze tel. uvedený v inzerátu, kde vám zodpoví veškeré dotazy.
 
JACK, 4letý x bandoga hledá parťáka pro život, který ho neodloží na řetěz nebo do kotce, ale dá mu společnost a psí vyžití. Od malička je zvyklý na kotec, kde trávil až příliš hodně času svého života a bere to jako odložení za trest. Nejde tam s radostí, ale spíš smířen s odložením. Byl by rád svému pánovi společníkem a kamarádem. Je neskutečně kontaktní. Hned v první minutě po seznámení mě pojal za kámošku a umazlil by mě.
Ipřesto to nebude pes pro každého. Jack potřebuje aby mu nový majitel nastavil jasné mantinely a pravidla, které budou oba dodržovat. Ukázat mu jak se chovat a jak rozhodně ne. Je velice citlivý na chování člověka a doslova ho kopíruje. Aktuální majitelka je jednoznačný spouštěč jeho výpadů a nepřiměřené obezřetnosti i ven. Na vodítku mě překvapil, psi za plotem ho téměř nezajímali, slepice a koně by asi snědl ale nechal si to rozmluvit a šel dál. Na volno nikdy nebyl, má špatné přivolání. Na louce sem ho nezajímala, šel si svojí trasu jako oslík.
Při důsledném přístupu a jasných pravidlech z něj bude skvělý pes. Majitel musí mít pevnou ruku a zkušenosti, jinak je z Jacka výtržník a pána si přivlastňuje . Byl by vhodný spíše do domku se zahradou, v bytě nikdy nebyl. Ráda bych do rodiny bez dětí, nikdy se s nimi nesetkal.
Na konci návštěvy neměl problém semnou odejít.Jak už sem říkala potřebuje člověka s přirozenou autoritou, jasný řád a lásku.
Do nového domova půjde s čipem, očkováním a na adopční smlouvu po předkontrole.
 
V případě zájmu nebo pro více info tel.776182787