Elinka - Sweet Lovely Princess - Vlčí Doly

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Úžasná veselá psí holčička hledá svoji vysněnou rodinu, která ji bude miloval do konce světa. Elinka je kříženec jack russella, má 3 a půl měsíce. V dospělosti odhadujeme mensí střední vzrůst. Eli se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Elinka je naše usměvavé sluníčko, miluje běhání a skákání, tulení, pusinkování, hračky a psí kamarády. Krásně reaguje na jméno, přiběhne na zavolání, je neuvěřitelně bystrá a skvělá. Ráda by našla rodinu, se kterou by si mohla vyzkoušet agility, případně jakýkoli další psí sport. S nadšením se bude učit všechno nové, po boku svého člověka si troufne na cokoli, a všechno bude dělat s radostí a obrovským nasazením.

Hledáme pro Elinku aktivní rodinu, ideálně s dětmi a dalším psím kamarádem, s ambicí věnovat se psím sportům. Podmínkou je pelíšek uvnitř domu. Pokud se Vám Elinka líbí, ozvěte se jí, už teď netrpělivě vyhlíží svoji krásnou budoucnost.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Elinka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Elinku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.