Matylda - Your Sweet Heart ❤️

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Matylda - Your Sweet Heart ❤️

Matylda je veselá psí slečna, plná energie a chuti do života. Nerada se nudí, když k tomu náhodou dojde, vymýšlí si vlastní zábavu. Byla by šťastná u aktivní rodiny, která by dokázala vyběhat její rychlé nožky a zabavit bystrou hlavičku. Matylda má momentálně 7 kilo.

Matyldu baví hlídat, štěkáním upozorňuje na okolní zvuky, není proto příliš vhodná do bytu, kde je podnětů ke štěkání přeci jen víc, víc jde všechno slyšet.

S ostatními pejsky si Matylda moc nerozumí. V pelíšku s nimi sice spí na jedné hromadě a navzájem se k sobě tulí, radost z toho ale nemá. V novém domově by proto byla ráda psím jedináčkem. Matylda miluje lidi, za svým člověkem by šla na kraj světa.

Matylda je utulená i aktivní holka, která chce prožít život se vším všudy, po boku svých lidí. Zatím na ně však neměla štěstí, pomůžete jí je prosím svým sdílením najít?

Matylda je očkovaná, čipovaná, odčervená. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Nachází se nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o Matyldu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.