Benny - Tender Sweet Boy ❤️

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Benny - Tender Sweet Boy ❤️

Benny je moc hodný chlapeček, submisivní, umazlený. Na první pohled může působit mnohem starším dojmem, ve skutečnosti má jen jeden rok, to jeho nezvykle zbarvený kožíšek může mást. Ačkoli se na fotkách netváří nijak vesele, umí se radovat, dovádět a užívat se život tak, jak se na odrostlé štěně sluší. Velikostně je tak něco mezi středním a větším pejskem.

Beník miluje lidi, jeho něžná dušička touží po pomazlení, jemně si na Vás položí hlavu, nechá se hladit, a Vy vidíte, že pro něj v tu chvíli nic dokonalejšího neexistuje. Benny si s dalšími pejsky rozumí, když cítí převahu, ustoupí. Rád si s nimi hraje, přesto se často chová jako samotář, zatím co ostatní lumpačí, Beník sám leží opodál, vyhřívá se na sluníčku, a vypadá, jako by přemýšlel o své nové vysněné rodině, po které tolik touží.

Hledáme pro Bennyho rodinu, pro kterou nebude moc velký ani moc malý, přijmou ho zkrátka takového, jaký je, budou s ním jezdit na výlety, naučí ho všechno, co by správný pejsek měl umět, dodají mu sebevědomí, aby se nebál, a hlavně ho budou milovat celým svým srdcem.

Beník má momentálně trochu nadváhu, na které od jeho příchodu k nám pracujeme. Hodně nám s tím pomáhají ostatní pejsci, se kterými Benny běhá za míčky nebo si spolu jen tak hrají. Nová rodina musí myslet na to, že je třeba Beníka nepřekrmovat (moc rád jí) a dopřát mu dostatek pohybu.

Benny může být v rodině s dětmi i dalšími pejsky, ale zvládne být i psím samotářem. Soužití s kočkami vyzkoušené nemáme, věříme však, že po správné socializaci bude probíhat bez problémů.

Benny je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Beníka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda.