Rafaellka - Sweet Fluffy Angel ❤️

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Rafaellka je jemná a něžná psí holčička, zpočátku se nových lidí bojí, jakmile si ale získáte její srdce, už se od Vás nehne, stanete se jejím vším. Rafi má 3 roky a 13 kilo, doma se chová vzorně, moc ji baví jen tak ležet a lenošit. Má hygienické návyky.

Rafaellka hledá pohodovou rodinu, žádné extra sportovce. Ráda si zajde na výlet nebo procházku, to jo, proběhne se za míčkem, ale pak zase rychle do pelíšku nebo na gauč a nožky nahoru. Další pejsci jí nijak extra nevadí, zpočátku na ně zavrčí nebo bafne, ale to jim jen říká, nechci si hrát. A to je tedy pravda, Rafi s pejsky dokáže normálně fungovat, ale radost z jejich společnosti příliš nemá. V novém domově by byla ráda psím jedináčkem. Naproti tomu kočky jí nevadí a občas si s nějakou i pohraje.

Co se týče dětí, k těm malým ji určitě nedoporučujeme. Tím, že má Rafi ráda svůj klid, jí jejich přítomnost nedělá dobře. V předchozí rodině se stalo, že po miminku 2x vyjela. Proto raději do rodiny úplně bez dětí nebo až k těm starším. Klidně může být i u starších lidí, kteří jsou ale stále aktivní.

Rafi se hodí k lidem, kterým život plyne tak nějak poklidně. Do rodiny bez malých dětí a dalších pejsků. Do bytu nebo i domu, avšak pouze s přístupem dovnitř, ideálně až do postele.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená. Rafaellka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Rafi nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzerát platí do smazání.