Pralinka - Shiny Little Star ❤️

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Pralinka svůj dosavadní život prožila v množírně, 8 dlouhých ztracených let. Nyní dostala příležitost poznat, co znamená být milovaná, spát v měkkém pelíšku a objevovat svět. Pralinka je kříženec boloňského psíka. Nachází se nedaleko Kroměříže. Má 8 let.

Polárka je zpočátku hodně plachá fenečka, lidí byla jen s ním. Chodí se tulit, ráda spává v posteli a užívá si vzájemné blízkosti.

Po příchodu k nám Pralinka podstoupila kastraci, trhání a čištění zubů a operaci obou kolen, zlobila ji luxace patelly na obou nožkách. Teď už je Pralinka po operaci zahojená, připravená vyrazit poznávat velký svět.

Hledáme pro Pralinku ideálně rodinu s dalším malým kamarádským pejskem, žijící v rodinném domě se zahradou. Pralinka neumí chodit na vodítku, bojí se ho a nedokáže se na něm vyvenčit. Proto není vhodná do bytu, kde by bylo venčení velmi komplikované. Dvorek nebo zahrada musí mít kvalitní oplocení, aby Pralinka nemohla utéct, než si v nové rodině zvykne. Dokáže se totiž protáhnout i malou nenápadnou dírou.

Její rodina by měla být milující, trpělivá a chápavá. Pralinka zatím nepoznala dobré zacházení, laskavý přístup je pro ni neznámý. Proto bude potřebovat čas. V přítomnosti dalšího hodného pejska jí půjde seznamování se s novým prostředím mnohem snadněji. Přesto je však možné, že Pralinka zůstane plachá napořád, což je třeba si uvědomit. 

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Pralinka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Pralinku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.