Honey - Tender Loving Angel - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Bavorský barvář
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžná, jemná a moc hodná fenečka Honey hledá svoji milující rodinu, které bude moct otevřít své srdce. Honey má 6 let a odhadem 25 kilo. Nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Honey je 6ti letá fenečka, která byla první polovinu svého života velmi týraná, tu druhou půlku se učí lidem znovu věřit. Pokud jí dáte šanci, najdete v ní opravdového přítele. Není to klišé, Haninka je neskutečně mazlivá a kontaktní. Tiše mě následuje na každém kroku a trpělivě čeká, kdy si jí všimnu. Pak rozdává pusinky, od radosti vyskakuje do vzduchu a raduje se z každého pohlazení.

Honey je naprosto nekonfliktní se psy, lidi miluje, jen musí dostat šanci si na ně zvyknout a ujistit se, že jí nic neudělají. Chlapů a dětí se bojí víc než ženských. Její touha po kontaktu je naštěstí velmi silná, a jen díky ní má Hanička sílu se svým strachem bojovat. Musela si prožít hrozné věci.

Honey hledá domov v rodinném domku se zahradou a přístupem dovnitř, kde si bude moct na svoji novou rodinu v klidu zvykat. Na vodítku uprostřed cizího světa si zatím ještě není moc jistá, všeho se leká, ale díky laskavému přístupu svého člověka s ním věrně po jeho boku zvládne všechny nástrahy světa ❤️.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Honey půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Honey nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.