Sarrah - Between Me and You - Vlčí Doly ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Moudrá, klidná a vyrovnaná psí dáma, pravděpodobně kříženka československého vlčáka, hledá svoji novou rodinu. Má odhadem 8 let. Nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Sarrah je postarší fenka, dostala se k nám v žalostném stavu, museli jsme nechat vytrhnout asi polovinu zubů, měla v tlamičce obrovský zánět, kvůli kterému nebyla schopná jíst. Byla vyhublá, na mléčných žlázách měla nádorky. Postupně se u nás dala dohromady a začla si užívat života. Miluje procházky, svoji zahradu a vodu. Rozvážným krokem vstoupí ze břehu do rybníku, ani si toho nevšmnete, udělá pár ladných temp a pokračuje v prozkoumávání okolního terénu. Bez jediného šplouchnutí, ladně a vznešeně. Sarrah si s ostatními psy nehraje, má jiné zájmy. Baví ji mlčky prozkoumávat zahradu a zjišťovat, co se od minula změnilo. Jakmile je všechno prošmejděné, lehne si do trávy a jen tak pozoruje nebe a okolní svět. Tiše souzní s přírodou.

Sarrah s většinou psů vychází, v podstatě si jich nevšímá. Někteří se jí ale nelíbí. Proto je vhodná do rodiny, kde by byla psím jedináčkem, nebo ke zkušenému člověku, který by si případně dokázal poradit a zvládnul situaci. Sarrah není zlá, ale má ráda svůj klid, ze kterého ji někteří pejskové vyvádí.

Sarrah nemá ráda stísněné prostory, proto se hodí do rodinného domku se zahradou, ne do bytu a ne do kotce. Ideální pro ni je, když má neomezený přístup dovnitř i ven. Je nespoutaná, žije si svůj život. Má ráda česání a hlazení i společnost člověka, nevydrží to ale dlouho, po chvilce je na ní vidět, že už zase musí běžět něco dělat.
Sarrah má svůj svět, který miluje. Je ráda, když se v něm občas mihne její člověk, ale žádného velkého mazla a závisláka v ní nehledejte.
Pokud hledáte právě takového společníka, který bude rád, že Vás má, ale zároveň dokáže být sám, je Sarrah ten pravý pes pro Vás. Ozvěte se jí, už se načekala dost.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Sarrah půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 2.900 Kč. V případě zájmu o Sarrah nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopcihttps://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Sarrah, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)