ČITA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

ČITA

Plemeno: kříženec N.O.
Pohlaví: fena, kastrovaná
Rok narození (cca): 2015 
Místo nálezu: Čečelice
Datum nálezu: 11.8.2017
Velikost: větší
Stav: k adopci
Adopční poplatek: 1200 Kč 

Čita se do útulku dostala ve velmi zoufalém stavu a navíc březí. Bohužel však měla výrazný problém s chůzí. Než se dostala do útulku, putovala několik dní po Čečelicích. Zprvu jsme si mysleli, že byla "ťuknutá" autem a tak okamžitě putovala na veterinu, tam však bylo zjištěno, že závažné komplikace souvisí s její březostí. A tak musel podstoupit vyjmutí plodů a okamžitou kastraci. Bohužel by nebyla schopná štěňátka donosit a poradit. 
Nyní už je Čita v pořádku a vyhlíží nového páníčka. Tato dvouletá fenka je naprosto úžasné stvoření, neuvěřitelně mazlivá holka, která zbožňuje drbání. Výchovou je zatím nepolíbená, ale není zlá. Protože je Čita trošičku zbrklejší, nedoporučujeme ji k úplně malým dětem. Pro tuhle suprovou slečinku hledáme fajn rodinku nebo páníčka, který s ní bude pracovat a hlavně ji bude milovat. Čita je kastrovaná, do adopce půjde očkovaná, odčervená a označená čipem.

Fotogalerie: https://www.msoz.cz/inpage/cita/

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

V případě zájmu o adopci, prosím, o vyplnění dotazníku na tomto odkaze: DOTAZNÍK a následně volejte na telefonní číslo 602 144 145. Se zájemci vyžadujeme telefonický kontakt, chceme znát podmínky, do kterých bude pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku nereagujeme, děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: INFORMACE K ADOPCI

KONTAKT: 602 144 145