Tara a Baddy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 11 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Vyhození vlčáci Tara a Baddy už jsou na tom s bázlivostní mnohem lépe a tak budou hledat nový domov. Oba jsou pravděpodobně výcvikem nepolíbení. Jsou na sobě velmi závislí a jeden bez druhého nedají ani ránu, takže podmínka je adopce obodu dohromady. Tara je stále ještě plachá, ale pokud má po boku Baddyho tak se nechá podrbat. Zato Baddy lidi přímo miluje a je vyloženě vítací typ. Rád si přiběhne pro pohlazení a pomazlení. Nehodí se na hlídání, spíš jako kámoši na dobře oplocený pozemek. Nejlépe pro zkušené chovatele.
Taru ještě čeká před adopcí kastrace. Pokud byste na ni chtěli přispět, budeme moc rádi. Peníze můžete posílat na číslo transparentního účtu: 2400727072/2010, VS 16999, do popisu platby Tara.

Děkujeme :-)

Adopční poplatek 1500 Kč
*********************************************
fotogalerie:  https://www.facebook.com/pg/utulekmelnik/photos/?tab=album&album_id=1173304042712421
*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145