Terezínská voříškiáda

Místo konání: Jízdárna, Terezín
Kontakt: jana.formankova@projekt-terezin.cz
Termín: 20.07.2014

Čas: 13:00

Voříškiádu pro všechny pejsky a jejich páníčky pořádá Terezín - město změny ve spolupráci se Psí školou Goda. Možnost zapojit se – jako soutěžící s pejskem nebo jako fandící diváci – máte i vy. Akce se koná v neděli 20. července od 13.00 hodin v Jízdárně Terezín.


Diváci budou mít možnost fandit svým přátelům, zvolit psího sympaťáka a v dopoledních hodinách shlédnout zkoušky dogdancingu. Soutěžící s pejsky se předvedou při promenádě před porotou a budou mít možnost se zúčastnit soutěže "Pes šikula". Ta se bude skládat ze čtyř jednotlivých soutěžních disciplín tvořených překážkovou dráhou a tzv. minovým polem, kdy pejsek bude muset projít cestu plnou nástrah v podobě rozličných dobrot a hraček. Nezbytnou disciplínou je i chytání piškotů. Poslední je volná disciplína, při které pejsek musí splnit 5 cviků, které si jeho pániček předem zvolil.  Za to všechno budou soutěžící získávat body. Pro vítěze máme připravené poháry, ale i jiné ceny.


Registrace a veterinární přejímka soutěžících pejsků je od 12.00 do 12:45 hodin. S sebou nutno mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině. Registrační poplatek je 50 Kč za psa.