Nazí jsme krásní a pravdiví - vernisáž s aukcí 11.12.

Místo konání: Klub Atlantik - Ostrava
Kontakt: 739 56 36 55, sissie@seznam.cz
Termín: 4.12.2015 - 4.1.2016

Záměrem tohoto projektu je přiblížit veřejnosti lidskou tvář Ostravy a okolí. Města, které si neprávem vysloužilo v naší republice nálepku ošklivého místa, plného necitlivých a tvrdých lidí. Tvůrci projektu pochopili, že slova mají jen omezenou výpovědní hodnotu, ale pohled na skutečné lidi, pohled do smutných očí zvířat a netušená krása míst v Ostravě povede k zamyšlení nad hodnotou života v jeho pravé podstatě. Zveme vás do skutečného světa...

Projekt se tak rozrostl do téměř gigantických rozměrů, autorka projektu se rozhodla krom kalendářů uspořádat velikou prodejní výstavu aktů, kterou budete moci vidět v klubu Atlantik v centru Ostravy od 4. prosince 2015 do 4. ledna 2016.

Slavnostní vernisáž s aukcí fotografií se bude konat dne 11. prosince 2015 v 18:00 v klubu Atlantik, bude zde současně probíhat materiální sbírka pro spolupracující útulky a organizace a finanční sbírka pro Psí život, z.s. Veškerý zisk z fotografií poputuje do organizace, z níž zvíře na fotce pochází.

"Mým přáním je, aby skrze projekt našlo domov co nejvíce opuštěných a zapomenutých zvířat, aby se lidé začali dívat na útulkové pejsky a kočičky s láskou, bez opovržení a strachu, aby si své domácí mazlíčky nekupovali... ale adoptovali. A pokud se vybere nějaká ta koruna pro podporu a přilepšení stavu organizací, bude to třešnička na dortu" uzavírá Silvie S.

FACEBOOKOVÉ STRÁNKY PROJEKTU