Webinář Role doplňků ve výživě zvířat

Kontakt: webinars@kippdamundsen.com
Termín: 15.7.2015

Čas: 18:00 - 21:00

Přemýšlíte někdy nad tím, zda krmivo či jídelníček, který svému čtyřnohému kamarádovi podáváte poskytuje skutečně vše, co potřebuje pro udržení si skvělého zdraví, kondice, radosti ze života a vitality po celý život?


Nebo si nejste jisti, zda vůbec můžete přidat nějaký doplněk, když je váš pes krmen granulovaným krmivem, o němž výrobce či prodejce tvrdí, že je 100% kompletní a vyvážené a nemělo by být nijak doplňováno? A co tato věta v praxi vůbec znamená? Může přidání doplňků Vašemu miláčkovi ublížit? Které doplňky jsou zdravé a bezpečné, vhodné pro denní podávání a kterým se naopak vyhnout?

Možná uvažujete co vše byste mohli pro svého chlupáče ještě udělat, když právě prodělal nějakou nemoc, podstoupil chirurgický zákrok, nebo ho operace teprve čeká.

Možná jste na internetu narazili na informace, že existuje mnoho přírodních doplňků výživy, jako například bylinky, které jsou velmi zdraví prospěšné, a chtěli byste se dozvědět zda, kdy a proč je dobré je do jídelníčku vašeho zvířete zařadit.

Právě jste si pořídili štěňátko? Máte doma psího seniora či pejska trpícího artritidou? Čeká Vaše fenka štěňátka? A je bezpečné doplňovat její stravu během březosti či laktace? Není doplněk jen to, co říká jeho název, prostě něco doplňkového, něco navíc, nepotřebné?

Pokud byste se chtěli dozvědět jak to tedy s doplňky a jejich rolí ve výživě zvířat je, je tu pro Vás webinář Role doplňků ve výživě zvířat!

Nejen, že všechny výše zmiňované otázky budou během tohoto LIVE webináře zodpovězeny, budete mít navíc možnost zadat během jeho trvání dotaz z oblasti výživy psů a já Vám na něj odpovím.

A to není vše – každý účastník má nárok na 20% slevu na moji e-knihu
Krmení našich čtyřnohých přátel přírodní cestou – Recepty, přírodní léčiva a rady z Katčiny psí kuchyně.

Webinář je limitován pro pouze 25 účastníků, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro Vaše dotzy a online poradnu, která je zahrnuta v ceně. Proto příliš neváhejte s registrací!

Cena: 650,-Kč
Výhodná cena 550,- při registraci a platbě do 30.6.

Uzávěrka přihlášek: 5.7.2015

Přihlášky posílejte na webinars@kippdamundsen.com a jako předmět uveďte “webinář doplňky výživy”. Do 48 hodin Vám příjde potvrzovací email s platebními údaji, informacemi o přístupu do webináře a další info. Případné dotazy posílejte na stejnou adresu.

Těšíme se na Vás ve středu 15.7.2015 od 18 do 21:00 hod.

Katka a The Natural Way Team

webové stránky