KOMUNIKAČNĚ-HRAVÝ VÍKEND 12.-14.6.2015-adopce,útulky, dočasky a jejich lidé

Místo konání: Kemp Ostrov Zadní Třebáň
Kontakt: tel.č: 604820019, info@vycvikpsuhrou.cz
Termín: 12.6.2015 - 14.6.2015

Čas: 16:00

Víkend zaměřený na lidi - "dočaskáře" a lidi pracující v útulcích nebo ty, kteří se ujali psů a snaží se jim ukázat, že soužití s člověkem je vlastně prima. Naučíte se zvládat u psů stavy, které by mohly vést ke konfliktům, zaměříme se na komunikační dovednosti a prvky ovladatelnosti, kterými můžeme psu pomoci v sitaucích, které ho rozrušují a které by mohly být překážkou případné adopci. Zaměřujeme se na témata:HRA, socializace, komunikace a podpora psa v reálných sitaucích, které pes vyhodnocuje jako nebezpečné. (Jak psa přirozeně podpořit při strachu či nejistotě, jak zmírnit a poté odbourat chování, které může vést ke zranění, jak psu nastavit "pravidla" klidně a bez konfliktů....aj. dovednosti, které se mohou lidem pracujícím s cizími psy pomoci.

Pracujeme s pozitivním posilováním správného chování a snažíme se předejít konfliktům pomocí znalosti komunikace a ovladatelnosti. Připraveny praktické ukázky, 4h seminář s videoprojekcí, socializační hry na posílení sebevědomí psů a podporu vztahu člověk - pes...a další ;)

Víkendovka je pořádána v hezkém prostředí kempu OSTROV u řeky Berounky nedaleko Prahy v ZADNÍ TŘEBÁNI, plusem je také skvělá dopravní dostupnost vlakem nejen z Prahy. Restaurace v kempu, nádherné prostředí, plná penze, ubytování v chatkách, možnost procházek, koupání + připravený program 

Počet účastníků je omezen a proto neváhejte. Přihláška nabyde platnosti po zaplacení zálohy.

Cena:

  • A - tým /majitel + pes/ 2150,-Kč, 
  • B - majitel + doprovod + 1 cvičící pes 2600,-kč
  • C - dva týmy ubytovaní v jedné chatce /2 majitelé + dva cvičící psi/ 3550,-Kč

Veškeré dotazy ráda zodpovím na e-mail.adrese viz.níže

tel.č: 604820019, info@vycvikpsuhrou.cz
www.vycvikpsuhrou.cz

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST