❤ Casey ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Casey, fenka, kříženka, přibližně 2 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 16 kg.

Casey byla zachráněna z Ománu, kde v minulosti prošla několika dočasnými rodinami, aby se nedostala na ulici a byla v bezpečí. Pouliční psi v Ománu jsou vystaveni riziku zastřelení nebo otrávení. Casey k nám dovezla soukromá záchranná stanice. K překvapení všech jí netrvalo dlouho, než se u nás zabydlela a sžila s námi. Nyní už je připravena najít si ten pravý domov!

Je to chytrá a věrná fenečka. Chvíli jí trvá, než začne někomu novému důvěřovat, ale cizí lidi přijímá poměrně rychle. Má ráda lidi, kteří jsou laskaví, dávají jí pamlsky a hladí ji na bříšku. Momentálně dává přednost ženám před muži. Teprve si zvyká na děti, které navštěvují náš azyl, takže si myslíme, že příliš malé děti by pro ni v tuto chvíli nebyly vhodné k soužití.

Zatím se vše teprve učí, ale je neuvěřitelně chytrá a učí se velmi rychle. Casey je spokojená s pobytem uvnitř, miluje gauč a postel a až na pár nehod je již čistotná a chůze na vodítku jí jde moc pěkně. Casey ráda běhá, ale je to také náruživý povaleč a umí odpočívat. Myslíme si, že nejlíp by se jí žilo na okraji města nebo na venkově.

Casey se skvěle snáší s ostatními psy a nevadí jí ani kočky. Před adopcí nabízíme dočasnou péči na zkoušku.

Pro Casey hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤