Keks - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Křivenice - Horní Počáply
Region: Středočeský
Datum nálezu: 20.08.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 135/23
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Keks

Evidenční číslo 135/23, nalezeni 15.8. Křivenice - Horní Počáply - s bráchou Limem vhozeni do jedné ze zahrad u rodinného domu

Plemeno: kříženec středního plemene 
Pohlaví: pes
Rok narození (cca):  2022
Datum nálezu: 15.8.2023
Velikost: střední

POKUD MÁTE O KEKSE ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Keksík s bráškou Limem byli přehozeni přes plot do zahrady u rodinného domu. Zde vznikla šarvátka s domácím psem, bohudík byla doma majitelka domu a ihned zasáhla. Jen díky tomu se kluci dostali k nám ve zdraví. Ovšem velmi vystrašení, rozhození a nedůvěřiví. A extrémně zablešení

Keks je velice komunikativním, přátelským psem, který chce společnost. Rád se učí novým věcem, dokonce i pravidla a jistý řád vítá s nadšením. Potřebuje ale také pevnou ruku, často si zkouší prosadit svou a nenechá se jen tak odradit. Stejný problém nastává, když je v něm až přemíra energie či radosti - nekontroluje pak své chování a začne štípat do rukou nebo nohou. Ovšem stačí ho zklidnit a upevňovat v něm vhodnější chování. Je vidno, že dříve měl dost volný (nebo spíše žádný) styl života a nějakou výchovou je zcela nepolíben.

Nemá v lásce jiné psy, ani jiná zvířata. Na tom bude potřeba zapracovat, začít pomalu se socializací úplně od začátku. Ale ani tak nelze očekávat, že se jeho chování podaří úplně napravit. Možné to je, jisté nikoliv.

Jinak má moc rád pohyb, dlouhé procházky, výlety na nová místa. Rád aportuje míčky, klacky.. je to prostě velice aktivní a komunikativní pes, který neměl štěstí na vhodnou rodinu. To se ale nyní může změnit a Keksík se tak stát milovaným, a milujícím, parťákem. 

Do nového domova bude odcházet očkovaný, čipovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/