Fanoušek - Your Personal Angel ❤️

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Fanoušek ❤️

Fanoušek je malé štěňátko, miluje lidi a jejich přítomnost, je neuvěřitelně utulený a umazlený, rozdává pusinky, v noci s Vámi bude spát na polštáři stocˇený kolem Vaší hlavy. Rád si hraje s dalšími pejsky, jeho nejlepší kamarádkou je roční fenka německého ohaře, dokáže být jemný a něžný, ale taky pořádný čertík. V současné době má Fanoušek odhadem 3 a půl měsíce a téměř 5 kilo, jedná se o křížence nejpíše nějakého teriéra. V dospělosti odhadujeme menší střední vzrůst s hmotností do 15 kilo (spíše třeba 12). Nachází se nedaleko Kroměříže.

Hledáme pro něj rodinu, která ho zahrne láskou, zároveň ho ale nebude zbytečně rozmazlovat a naučí jej, jak být správným a vychovaným pejskem. Rodinu, která ho bude brát na výlety, unaví jeho rychlé nožičky i bystrou hlavičku a ukáže mu všechny krásy světa.

Fanoušek by moc rád měl v rodině dalšího hravého psího kamaráda, ale vyloženě podmínka to není. Určitě hledáme zkušené a zodpovědné pejskaře, kteří nepodcení výchovu, budou Fanouškovi věnovat spoustu času a nabídnou mu bohatý psí život plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Vychované a rozumné děti zodpovědných rodičů nejsou překážkou.

Fanoušek nepochází zrovna z nejlepších  podmínek, z počátku se všeho nového bojí. S laskavým a troělivým přístupem si však velmi rychle získáte jeho důvěru.

Očkovaný, čipovaný, není kastrovaný, odčervený. Fanoušek půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Fanouška nám prosím co nejpodrobněji vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzerát platí do smazání.