❤️ Zephira - veselá kámoška

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Zephira je takový zlatý středitel, ne moc akční, ne moc ušlápnutá, je nejklidnější, dá se říct nejhravější ze 3 dobrmaních sestřiček, které se k nám dostaly odložené od údajného chovatele, my bychom ho nazvali spíše množitelem. Holčičky nebyly v moc dobréma výživovém ani psychickém stavu. Dlouho trvalo je dostat alespoň trošku do kondice. Snad se konečně povedlo, a tak princezny začínají hledat svoje nové vysněné domovy ❤️. Narodily se v říjnu 2022.

Ačkoli se údajně jedná o štěňata po psech s pp, všechny 3 sestřičky jsou mnohem menší, než by měly být. Ideální adopce pro milovníky dobrmanů, pro které je však toto plemeno moc velké. Je možné, že holky ještě všechno doženou, zatím jsou ale drobnější i menší.

Jak jsme psali, Zephira je prostě pohodářka, má ráda společnost člověka, miluje hlazení, mazlení, cokoli, kdy může být svému člověku nablízku, ale nijak extra si to nevynucuje (na rozdíl od její sestry Trinity, která se lidem neustále motá pod nohama). Samozřejmě si ráda poběhá, dokáže vymyslet nejednu lumpárnu, ale to k životě psího dorostence patří. Prostě je tak akorát parťačka pro aktivního člověka.

Všechny 3 sestřičky jsou zvyklé na další psy, jejichž společnost milují. Celý den (až na povinné přestávky na odpočinek) spolu dovádí na zahradě a radují se ze života. Hygienické návyky, chůzi na vodítku a celkově poslušnost je třeba dopilovat.

Pro Zephiru hledáme aktivní rodinu, která nepodcení výchovu a výcvik, dokonale svoji dobrmaní holčičku zaměstná nejen fyzicky ale i psychicky, bude ji milovat a snažit se pro ni v životě udělat maximum, aby byla šťastná.

Do nového domova půjde Zephira po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Kastrace feny v dospělosti je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o adopci nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Pokud byste nám na péči o holčičku Zephiru chtěli přispět finančně, číslo našeho transparentního účtu je 2401354319 / 2010, do poznámky můžete uvést Zephira. Budeme rádi i za sdílení našeho příspěvku. Děkujeme ❤️.