Harry - Wild in Heart ❤️ - zemřel

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Harry - Wild in Heart ❤️

Harry je 3letý anglický pointer s pp, pejsek akční, veselý a milující lidi, přesně tak, jak je pro jeho plemeno typické. Harry by rád našel novou rodinu, se kterou prožije nádherný život plný pohybu, zábavy, práce a dobrodružství. Nachází se nedaleko Kroměříže.

Pokud byste přemýšleli o adopci Harryho, mějte prosím na paměti, že tento pes potřebuje opravdu spoustu pohybu. Pointři jsou specifičtí tím, že se od svého majitele vzdalují na velké vzdálenosti, často jim zcela mizí z dohledu. Potřebují běhat, běhat a opravdu hodně běhat. Jedná se o lovecké plemeno a tento způsob pohybu a práce je pro ně typický. Proto apelujeme na důsledné naučení přivolání, aby Harry nebyl celý život odkázaný jen na stopovačku. Určitě by se hodil i lovecký výcvik, i když nejste zrovna myslivci, nebo je Vám lovení zvěře proti srsti, lovecká kynologie má i tak něco do sebe. Naučíte se, jak pejska zvládat v prostředí, kde se zvěř přirozeně vyskytuje, aby Vám za ní neutíkal a nelovil a nehonil například zajíce, bažanty nebo srnky.

Hledáme pro Harryho opravdu aktivní rodinu, která dokáže unavit nejen jeho běhací nožky, ale i zaměstnat jeho bystrou hlavu. Pointři jsou opravdu chytří psi, nemají rádi nudu. Jejich vyžití může být velmi pestré, od lovecké kynologie, přes různé psí sporty, jako je canicross, bikejoring, jízda na koloběžce, nebo může být klidně i jen rodinný parťák do velmi aktivní rodiny.

Ačkoli je Harry zvyklý na kotec, chtěli bychom, aby byl opravdu součástí rodiny, měl pelíšek v blízkosti svých blízkých. Nejen že jsou pointři skvělý lovci a pracanti, jsou to také neuvěřitelní miláčci a umazlené přísavky. Harry je s ostatními pejsky kamarád, má rád děti a neublíží jim. Je však třeba i tak dávat pozor, aby třeba některé od radosti nepovalil. Kočky má tendence honit, když utíkají. Když ne, je zvědavý kámoš, neublíží jim.

Hledáte-li akčního psa, se kterým se venku nebudete nudit, zároveň užasného pohodáře a mazla, pro kterého budete vším na světě, ozvěte se Harrymu, ať může co nejdřív začít psát novou kapitolu svého šťastného života.

Harry je očkovaný, čipovaný, odčervený. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Harryho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda.