Cher - Princess of Your Heart ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Cher - Princess of Your Heart ❤️

Cher je malá nohatá rošťačka, miluje běhání s větrem o závod, dovádění s dalšími pejsky, ale taky mazlení, měkký pelíšek a dobrou večeři. Cher se narodila v listopadu 2022, má 5 kilo a spoustu energie na rozdávání. V dospělosti očekáváme menší střední velikost, odhadem do 10 kilo, bude asi hubeňousek na dlouhých nožkách.

Cher hledá aktivní rodinu, se kterou bude moct poznávat svět. Ráda by vyzkoušela nejeden psí sport, zdolala hory, dělala Vám společnost v kavárně, na dovolené, při vaření večeře nebo běhání. Je jedno, co spolu budete dělat, hlavně aby nebyla nuda. Cher je aktivní něžná holčička, bude potřebovat zaměstnat bystrou hlavičku i rychlé nožky, naučit, jak být správně vychovaný pejsek.

Miluje další pejsky, klidně by v nové rodině mohla mít psího kamaráda. Soužití s kočkama není vyzkoušené.

Video Cher a brášky Sonnyho najdete pod odkazem - https://fb.watch/k3nIgv_dF2/

Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Kastrace feny v dospělosti je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o adopci nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište co nejvíce informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Pokud byste nám na péči o holčičku Cher chtěli přispět finančně, číslo našeho transparentního účtu je 2401354319 / 2010, do poznámky můžete uvést Cher. Budeme rádi i za sdílení našeho příspěvku. Děkujeme ❤️.