❤️ Amadea - The Real Friend Forever ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

❤️ Amadea - The Real Friend Forever ❤️

Amadea je cca 8letá fenka českého fouska, veselá, aktivní, milující svého člověka celým svým srdcem ????.

Venku ráda běhá. Jako každý ohař má lovecké pudy, ale zdá se, že láska k člověku je silnější. Je poslušná a přešťastná, když k Vám bude moct na zavolání přiběhnout ????. S ostatními pejsky si Amadea rozumí na jedničku, hraje si s nimi, o některé pečuje a olizuje je jako štěňátka, o která bohužel přišla.

Amadea miluje život v teple, ráda spí pod dekou, v posteli, těsně přitisknutá ke svému člověku. Budete jejím středobodem vesmíru, nespustí z Vás oči a bude Vás věrně následovat na každém kroku ❤️. Umí chodit na vodítku, je čistotná a miluje jízdu v autě. Prostě dokonalá společnice pro aktivní rodinu, člověka. 

Amadea je očkovaná, čipovaná, odčervená a kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Amadea se nachází nedaleko Kroměříže.

V případě zájmu o Amedau nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.