Jenna ♥

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Jenna ♥

Jenna, fenka Bavorského Barváře bez PP, se dostala po 7 letech žití se svou rodinou do útulku, protože se o ni majitelka již nemohla starat. Byla zvyklá žít v bytě, v bezprostřední blízkosti svých lidí a teď když je sama, moc strádá :(

Jennuška je skvělá fenka, velmi vitální, jako snad každé lovecké plemeno. Miluje všechny lidi, zvířata, hračky, dovádění, ale i odpočinek a své nové rodině bude neskutečně vděčná za každý okamžik s nimi.

Jenna se nehodí na zahradu do boudy, je to opravdu kontaktní pejsek který chce mazlit, hladit, drbat a interagovat, hledáme jí tedy domov v bytě nebo domku s pelíškem uvnitř, co nejblíž svým páníčkům.

Je střední velikosti, má cca 18 kg, je očkovaná, čipovaná, odčervená a kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.

V případě zájmu o adopci Jenny nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link

!!! Prosíme, držte se našeho adopčního postupu - nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný apod., pokyny pro zájemce jsou v inzerátu jasně uvedeny. Komunikace navíc nás stojí čas, který bychom mohli věnovat pejskům, na takové zprávy nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.