❤️ Kora - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

 

Kora je nádherná něžná rebelka. Zpočátku se lidí trochu bojí, jakmile se ale rozkouká, rozdává pusinky a raduje se z přítomnosti svého člověka. Dokáže pěkně lumpačit, pak se přijde přitulit, stočí se do klubíčka, a v tu chvíli pro ni neexistuje nic jiného jen Vy a Vaše přítomnost. Má odhadem 5 měsíců a 10 kilo.

Pro Koru hledáme trpělivou rodinu. Kora je zatím ze všeho světa kolem dost vyjukaná, chtěli bychom, aby ji její noví lidé postupně se vším seznámili, netlačili na ni, ale zároveň se ji snažili pozitivně motivovat, aby odhodila svůj strach a začala se radovat z každodenních maličkostí. Zároveň je třeba myslet na to, aby rodině holčička nepřerostla přes hlavu, je to malá rošťačka, kterou baví, když se kolem ní něco děje. S pejsky si krásně rozumí, ale na některé, i starší, si už teď trochu dovoluje. Nemyslí to však zle, je jen v období, kdy si připadá důležitá a potřebuje to všem dát najevo.

Kora by určitě přivítala aktivní lidské parťáky, kteří by ji brali na výlety, naučili ji něco ze základní psí poslušnosti a třeba s ní i provozovali nějaký psí sport. Zkrátka bychom chtěli, aby Kora prožila nádherný a na zážitky bohatý psí život.

Naši pejsci nejsou určeni k celodennímu pobytu venku, hledáme proto i pro Koru domov, kde by měla pelíšek uvnitř, v blízkosti svých lidí.

Kora je očkovaná, čipovaná a odčervená, není zatím kastrovaná. Kastrace ve vhodném věku je podmínkou. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Koru nám prosím co nejpodrobněji vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.