❤️ Vlček Vuk - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Vuk je nádherný, jemný a milý psí kluk. Zpočátku se lidí trochu bojí, jakmile se ale rozkouká, rozdává pusinky a raduje se z přítomnosti svého člověka. Má hustou huňatou srst, jeho oči i kožíšek, a vlastně i celková postava, nám připomínají vlka, chlapeček proto dostal jmého Vlček Vuk. Má odhadem 9 měsíců a 20 kilo.

Pro Vuka hledáme trpělivou rodinu. Vuček je zatím ze všeho světa kolem dost překvapený, chtěli bychom, aby ho jeho noví lidé postupně se vším seznámili, netlačili na ně něj, ale zároveň se ho snažili pozitivně motivovat, aby odhodil svůj strach a začal se radovat z každodenních maličkostí. S dalšími pejsky si Vuk krásně rozumí, věříme, že čtyřnohý kamarád by mu pomohl zapomenou na nehezké věci z minula a naučil ho užívat si života plnými doušky.

Náš Vlček by určitě přivítal aktivní lidské parťáky, kteří by ho brali na výlety, naučili ho něco ze základní psí poslušnosti a třeba s ním i provozovali nějaký psí sport. Zkrátka bychom chtěli, aby Vuk prožil nádherný a na zážitky bohatý psí život.

Naši pejsci nejsou určeni k celodennímu pobytu venku, hledáme pro něj domov, kde by měl pelíšek uvnitř, v blízkosti svých lidí.

Vuček je očkovaný, čipovaný a odčervený, není zatím kastrovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Vuka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.