❤️ 3 dobrmaní sestřičky - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

❤️ 3 dobrmaní sestřičky

Začínáme si na fb všímat inzerátů pejsků, kteří se stali nevhodným vánočním dárkem, a teď, většinou z důvodu alergie, musí z domu.

Naše 3 holčičky nikdo nechtěl už ani před Vánocemi, sourozence se ještě podařilo včas prodat, naše princezny však to štěstí neměly. Nebo právě naopak měly? A tak se dostaly k nám. Jsou hubenější, než by asi 8týdenní štěňátka být měla, působí vystrašeně a plaše. Jsou samozřejmě bez pp, po rodičích s pp.

Uděláme maximum, abychom jim co nejdříve našli nové zodpovědné rodiny. Aby si mohly princezny začít užívat bezstarostný štěněčí život, být milované a opečovávané. U dobrmanů budeme ten pravý domov vybírat obzvláště pečlivě, člověk by měl tušit, co výchova takového plemene obnáší, jak se o něj starat a jak z malého roztomilého štěňátka vychovat vyrovnaného a spokojeného psa.

Dobrman není pes na dvůr ani do kotce, kde by půl dne musel čekat, než za ním jeho páníček přijde a vezme ho ven. Pro toto společenské plemeno budeme hledat člověka, který s ním bude aktivně a rád trávit svůj volný čas, bude ho brát na procházky a výlety, věnovat se výcviku nebo některému ze psích sportů. Zkrátka někoho, komu bude tím nejlepším životním parťákem a součástí rodiny.

Do nového domova půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Podmínkou adopce je kastrace fenky ve vhodném věku. V případě zájmu o adopci nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Pokud byste nám na péči o dobrmaní sestřičky chtěli přispět finančně, číslo našeho transparentního účtu je 2401354319 / 2010, do poznámky můžete uvést Dobrmani. Budeme rádi i za sdílení našeho příspěvku. Děkujeme ❤️.