❤️ Meda - All You Need Is Love - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

5 sourozenců odložených v krabici před naším domem vyhlašují konkurz na nové rodiny. Štěňátka jsou kříženci, rodiče neznáme. V současnosti mají kolem 3 kilo a 10 týdnů, v dospělosti očekáváme menší až střední vzrůst s hmotností kolem 12 kilo. Jedná se o odhad, štěňátka nás můžou překvapit. Nacházejí se nedaleko Kroměříže.

Meda je úžasná sebevědomá holčička, miluje pozornost člověka, má ráda pohyb, všechno ji baví a zajímá. Společně se sestřičkou Růženkou jsou ze všech největší. Ráda jí, baví ji běhat a dovádět, nic nenechá bez povšimnutí. Každá bota se před ní musí mít na pozoru. Medička bude skvělou kámoškou každému aktivnímu a dobrosrdečnému člověku.

Pro všechna štěňátka hledáme rodiny, které se jim budou věnovat, budou je brát na výlety, ukážou jim kus světa, zaměstnají jejich bystré hlavíčky, unaví nožky a vychovají z nich vyrovnané a šťastné pejsky. A hlavně je budou mít rádi. Ačkoli tak vypadají, nejsou to plyšáci, ale živé bytosti, a zaslouží si ten nejúžasnější život. Štěňátka dáváme jen k vnitřnímu umístění, pokud hledáte pejska na zahradu k boudě, porozhlédněte se prosím jinde.

Meda i všichni sourozenci jsou očkovaní, čipovaní, odčervení, nejsou zatím kastrovaní. Do nové rodiny půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Podmínkou adopce je kastrace fenky ve vhodném věku. V případě zájmu o Medičku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.