Winky - Give me Your Love - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Winky je malé chlupaté sluníčko, když k nám přijela, bála se vlastního stínu. Pomalinku se osměluje, začíná se radovat ze života, okoukává od ostatních pejsků, jak si hrát, jak lumpačit. Nejistě si chodí pro pohlazení, rozdává pusinky, vteřinu na to se zase snaží stát se raději neviditelnou. Věříme, že s citlivým a laskavým přístupem brzy získá potřebné sebevědomí a vyroste z ní úžasná psí dáma. Přijde nám, že si doposud nezažila nic dobrého od lidí ani od ostatních pejsků..

Winky je naše zlatíčko, zároveň se ale dokáže prosadit u mističky, nebojí se dát dalším pejskům najevo, když se jí něco nelíbí. Určitě jí v novém domově prospěje, když se rodina bude věnovat správné socializaci a tolik potřebné výchově. Winky by moc chtěla poznávat svět, jen ještě kvůli strachu neví, jak na to.

Winky má nyní 4 měsíce, nejvyšší čas vyrazit do velkého světa a učit se být pohodovým pejskem, co si bude užívat procházky, výlety a společnost svých lidí.

Pro Winky hledáme aktivní rodinu, která už má ideálně s výchovou pejska už nějaké zkušenosti. V rodinném domku se zahradou bude její zvykání na nové věci i vodítko jednodušší, nebráníme se ale ani pobytu v bytě, jen si musí rodina uvědomit, že minimálně začátky soužití s Winky nemusejí být úplně jednoduché.

Winky je očkovaná, čipovaná, odčervená, s pet passem. Není zatím kastrovaná. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. Podmínkou adopce je kastrace fenky v dospělosti. V případě zájmu o Winky nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.