HEIDY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 14.06.2012
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 94/12

Podrobný popis

fotogalerie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.902111243165037.1073742018.174396225936546&type=3
a
http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=7617
*************************************************
Bláznivka HEIDY je velmi temperamentní fenka, která miluje a bude milovat každého, kdo si s ní bude hrát. Miluje aportování a ani chvilinku neposedí. Je jí dobře i s dětmi. K menším ji však nedoporučujeme neboť má enerigie na rozdávání, kterou neumí krotit. Se svou temperamentní povahou je schopná uválcovat dospělého člověka, natož pak zcela malé dítě. Ale pokud potřebujete "zabít dvě mouchy jednou ranou" a potřebujete pejska, který bude kamarád pro větší temperamentní dítko, je Heidy to pravé. Zaručeně Vám nezbedu unaví tak, že večer bude prosit, aby mohl jít do postele. Heidy je vhodná na dostatečně prostornou zahrádku. Vodítko je něco, co jí je nepříjemné a raději bude válet sudy, než aby musela chodit na "té věci" co je jí připevněná na krk.
Heidy je kastrovaná, zvyklá žít ve venkovním kotci, ale zcela určitě by uvítala po celodenním lítání na zahrádce sem tam pomazlení v teple domova. Hledá toho nejlepšího pána, který jí věnuje přesně to, co Heidy potřebuje. Heidy nedoporučujeme k dalším pejskům a zvířatům. Pomůžete Bláznivce HEIDY najít ten pravý domov?

*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145