Kaisha - Your Fateful Love ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Kaisha je mladá psí slečna, kříženka středoasijského pasteveckého psa (alabaje). Je to stále ještě štěně, které svůj štěněcí čas tráví v útulkovém kotci... Kaisha má něco přes 40 kilo a jeden rok a pár měsíců k tomu.
 
Kaishinka je chytrá a chápavá, za ty dlouhé týdny u nás se toho už spoustu naučila. Potřebuje ale najít svou pravou lásku, která ji povede životem a ukáže jí všechny jeho krásy. Která jí porozumí a přizpůsobí výchovu psa tomu, že se nejedná o jednoduché plemeno. Kaisha je osobnost. A ráda by darovala vše co má své vysněné rodině.
 
Moc prosíme. Zájemců o velká a náročná plemena není mnoho, přesto jejich milovníci žijí mezi námi. Každé Vaše sdílení dává Kaishince naději a šanci najít ten správný domov. Sdílet můžete z našeho FB nebo IG profilu (odkazy níže).

Kaisha je kříženka SAO, je svérázná a tvrdohlavá, přesto se nám však po několika intenzivních týdnech u nás začíná otevírat a ukazovat nám své pravé já - ukazovat nám tu pravou Kaishu, laskavou, milou a přátelskou, která má radost ze života a ze společnosti svých milovaných lidí. Kaisha je chytrá a učenlivá. Umí sedni, čekej (umí předpisově čekat v sedě i u misky s jídlem!), v nerušivém prostředí zvládá i přivolání. Na některé neznámé podněty je reaktivní, týká se to zejména jiných zvířat. Hledáme jí takový domov, kde bude zvířecím jedináčkem, a zároveň tam bude v bezpečí, pokud se objeví neznámý podnět zvenčí.

Kaisha u nás udělala obrovský pokrok. Momentálně je na převýchově, kde dělá další zázračné pokroky, už umí za jistých podmínek i vycházet s jinými psy. Kaishinka hledá domov trpělivý, laskavý a aktivní. Rodinu, která žije v domě se zahradou, má dobře zabezpečený plot. Rodinu se zkušenostmi s dominantním psem, hledá svého pána, který pro ni bude milovanou autoritou. Rodinu, která si uvědomuje klady i zápory plemene SAO, je si vědoma jejich výjimečnosti a laskavosti, ale rovněž jejich občasné nevypočitatelnosti. Kolik lásky Kaishe její lidé věnují, minimálně tolik se jim Kaisha bude snažit vracet...

Najde krásná Kaisha svou spřízněnou duši?

Kaishinka je mladá, roční fenka. Je očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Nachází se nedaleko Ostravy. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.

 
Aktuální informace o Kaishi najdete na našich sociálních sítích: 
 
Naše FB stránka: www.facebook.com/tailstorycz

Instagram: www.instagram.com/utulekbouda.