Elsa - Where are you, my Friend? ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Elsa - Where are you, my Friend? ❤️

Elsa je úžasná mladá dáma, moudrá, přátelská a věrná. Má úžasnou povahu, je vyrovnaná, klidná, veselá a usměvavá. Nade vše na světě miluje lidi, chvilku jí trvá, než si v novém prostředí zvykne, jakmile si však získáte její důvěru, nejraději by byla stále jen ve Vaší blízkosti. S ostatními pejsky si rozumí bez jediného problému, nic jí ale nevynahradí chvíle, kdy může být po boku svého člověka. Elsa má odhadem 2 roky a 14 kilo.

Odhadem dvouletá holčička se nosí životem na krátkých nožkách. Na své poměry je neobyčejně mrštná, na stůl vyskočí bez mrknutí oka, a to i bez rozběhu. Ráda tráví čas na vyvýšených místech, v nové rodině určitě nepohrdne možností odpočívat na gauči, schoulená vedle svých nejmilovanějších.

Elsa miluje pohyb, procházky, ráda by se svou rodinou jezdila na výlety, doprovázela je do kavárny na kafe, určitě i v práci by Vás morálně podporovala. Chtěla by zkrátka prožít bohatý život, zažívat nová dobrodružství, poznávam krásy světa. Elsa umí být doma hodná, ale mnohem raději by žila aktivně.

Hledáme proto pro Elsu spíše aktivní rodinu, která ji bude mít ráda a nabídne jí bohatý život na zážitky. Ideálně do rodinného domu se zahradou, pokud však Else dopřejete dostatek pohybu a zábavy, bude moc ráda i v bytě, hlavně že bude moct být s Vámi.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená. Elsa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Elsu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.