❤️ Arnold - Power of Love - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Žily byly v jedné domácnosti dvě fenečky, které rodina bohužela nedokázala uhlídat. O dva měsíce později se jim oběma ve stejný den narodilo dohromady 8 štěňátek. Obě maminky se společně s jejich paničkou o miminka vzorně staraly, doma bylo veselo, drobci si hráli a užívali si štěňátkové období. Nicméně jak rostli, majitelka i obě jejich maminky si uvědomily, že by jim každému bylo lépe v jejich vlastních rodinách, a tak jim tímto inzerátem vyhlašujeme konkurz na nové domovy.

Fouskatý Arnold je malý 5měsíční střapatý rošťáček. Na krátkých nožkách si běhá životem, hraje si a dovádí se svými sourozenci a už teď tajně sní o svých lidech, které bude milovat celým svým srdcem, bude je následovat na všech procházkách a výletech, neohroženě je bránit před vším zlem a stane se jim navždy nejlepším čtyřnohým parťákem a něžnou láskou.

Arnold i jeho bráškové a sestřičky už sice zmeškali prvních pár tříd psí základky, přesto věříme, že v nových rodinách se všechno brzy doučí a stanou se těmi nejsprávnějšími pejsky svých nejúžasnějších páníčků.

V dospělosti u všech štěňátek odhaduje hmotnost do 15 kilo, menší až střední vzrůst. Jedná se o křížence neznámého původu.

Arnold i všichni sourozenci jsou očkovaní, čipovaní, odčervení, nejsou zatím kastrovaní. Do nové rodiny půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Arnolda nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.