❤ Molly ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 1 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Molly, fenka, kříženka, 6 let stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Větší střední velikost, 20kg.

Molly je milující duše, která naprosto zbožňuje lidskou pozornost, jakmile se cítí dostatečně klidně a důvěřuje vám. Cítí se líp spíš v blízkosti žen než mužů. Zpočátku je trochu plachá a chvíli jí trvá, než se osmělí, ale když si zvykne na nové prostředí a novou situaci, je to ten nejšťastnější pes, s jakým se kdy setkáte! Její absolutně nejoblíbenější věcí na světě je podřimování, ideálně opravdu dlouhé podřimování, což z ní dělá vcelku nenáročného psa. Dejte jí jídlo, vodu a pelíšek na spaní a ona nebude chtít nic víc.

Molly většinou podřimuje, když je doma, ale jakmile ji vezmete ven, je z bláznivá radostí, poskakuje, běhá a je hravá. Naprosto miluje běhání, umí být rychlá jako střela. Molly je velmi dobře vychovaná na vodítku i bez něj, ráda zdraví cizí lidi a s dětmi je v pohodě, ale myslíme si, že by jí nejlépe vyhovoval buď domov bez dětí a nebo se staršími klidnými dětmi.

Je velmi milá a chytrá. Molly je zvyklá žít v domácnosti a tento život jí velmi chybí. Je čistotná a dobře chodí na vodítku. Není ráda sama, takže by pro ni byl ideální takový páníček, který pracuje z domova nebo je již v důchodu. Zvládá život ve městě i cestování MHD, ale na venkově by se jí určitě líbilo ještě víc. 

Ostatní psy většinou toleruje, ale v blízkosti lidí a jídla velmi žárlí, takže pro ni bude lepší, když bude doma jedináčkem.

Pro Molly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤