❤ Molly hledá dočasnou péči ❤

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALIZACE:

Bohužel u fenky Molly byla zjištěna srdeční červivost. Již se začalo s léčbou a zatím to vypadá slibně, měla by se časem úplně uzdravit. Ale proto jí právě teď nemůžeme hledat nový domov, jedině dočasnou péči, kde by nadále dostávala nutnou léčbu a azyl by hradil její veterinární výdaje. K adopci bude až po úplném uzdravení.

 

Molly, fenka, kříženka, 5 let a 3 měsíce stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost.

Molly je milující psí dušička, která zbožňuje svého člověka a jeho blízkost, jakmile si k němu najde cestu. Je milá a chytrá. Byla zvyklá žít v bytě a po jejím pohodlném životě se jí stýská. Umí chodit na vodítku, doma je klidná a také je čistotná. S ostatními psy vychází v pohodě, jen občas žárlí když její člověk věnuje pozornost někomu jinému. U nás v azylu je v kotci spolu s další fenkou a není mezi nimi žádný problém. Není příliš aktivní, stačí jí kratší procházky. Těší se především z lidské pozornosti a mazlení.

Ke kočkám ani k malým dětem ji nedoporučujeme.

Pro Molly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤