Dustin - krásný a roztomilý lumpík ❤️ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Nelinka, Dustin a Smokey jsou 3měsíční štěňata neznámého původu. V dospělosti odhadujeme velký vzrůst, chlapečci jsou opravdu velcí, holčička o poznání menší. Na zadních nohou mají zdvojené paspárky, domníváme se, že by se mohlo jednat o křížence beaucerona nebo jiného pasteveckého psa. Nachází se nedaleko Kroměříže.

Štěňátka pochází ze špatných podmínek, zpočátku jsme se domnívali, že jsou hluchoslepá, na nic nereagovala, byla apatická. Postupně se u nás však všichni prcci rozkoukali a začli dělat velké pokroky. Návštěva u očního specialisty MVDr. Beránka navíc potvrdila, že jsou jejich očička v naprostém pořádku. Taky jejich ouška slyší všechno, co mají.

Dustin, Nelinka i Smokey jsou aktivní a veselí pejsci. Moc rádi běhají venku, hrají si s dalšími pejsky a poznávají svět. Hnědý Dustin je ze všech nejaktivnější, nejodvážnější a zároveň největší lump. Chvíli v klidu neposedí, všechno ho zajímá a nikde nesmí chybět. Jeho bráška Smokey je oproti němu úplný miláček, klidný a umazlený. Na svém "velkém" bráchovi doslova visí a všechno po něm opakuje. Ale i Smokey dokáže pěkně lumpačit, když na to přijde. Holčička Nelinka měla start do života nejtěžší, zpočátku je zaražená, vyžaduje pozornost a mazlení. Jakmile se ale rozkouká, je z ní něžná a veselá rebelka.

Hledáme pro naše psí miminka zodpovědné rodiny, které si uvědomují, co obnáší starost o velké aktivní psy. Musí jim zajistit dostatek aktivit, kvalitní stravu a potřebný výcvik a péči. Zahrnout je láskou a ať se stane cokoli, nikdy a za žádných okolností je nesmí opustit. Štěňátka budou potřebovat spoustu pozornosti, zatím snad stokrát denně čurají a kakají, stále chtějí jíst a všude jich je plno. A snad nikdy nespí. Všechno boty se před nimi musí mít na pozoru.

Pejsci nejsou určeni k další reprodukci ani k trvalému umístění venku, v kotci nebo u boudy. Hledáme pro ně pravý domov, s možností bydlení uvnitř, po boku svého člověka. Ne do bytu.

Očkovaní, čipovaní, nejsou ještě kastrovaní, odčervení. Štěňátka půjdou do nových rodin po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Nelinku, Smokeyho nebo Dustina nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda jsou pejsci volní. Inzeráty platí do smazání.