Rachel - Brave Amazing Girl ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Rachel ❤️

Rachel je úžasná psí holčička, vychovala svoje štěňátka, kterým byla skvělou maminkou. Její miminka vyrostla, už sama začla hledat svoje nové rodiny, a tak je čas, aby se i Rachel porozhlédla po svém novém domově. Rachel má odhadem 1,5 roku a 15 kilo, jedná se o křížence. Rachel se nachází nedaleko Kroměříže.

Rachel je poměrně klidná fenka, zpočátku si svá štěňátka před ostatními psy hlídala a nebála se jim v případě potřeby vysvětlit, že štěňátka jsou nedotknutelná, a kdo by jim chtěl ublížit, musel by se napřed utkat s ní. Prostě dokonalá maminka. Nyní už s ostatními pejsky radostně běhá po zahradě, občas na ně ještě zavrčí, když si myslí, že jí chtějí sníst její příděl granulek. Rachel byla po příchodu k nám hodně hubená, už se jí ale podařilo chybějící kila nabrat zpátky, není se taky čemu divit, Rachel moc ráda jí, klidně 5x denně. Všechno jí chutná. Nová rodina bude proto muset hlídat, aby se z Rachel nestal váleček.

Hledáme pro Rachel rodinu, která ji zahrne láskou, zároveň ji ale nebude zbytečně rozmazlovat a naučí ji, jak být správným a vychovaným pejskem. Rodinu, která ji bude brát na výlety a ukáže jí všechny krásy světa.

Rachel miluje procházky a výlety. Jakmile se zotaví po štěňátkách, moc ráda by se svým člověkem provozovala nějaký psí sport. Určitě hledáme zkušené a zodpovědné pejskaře, kteří nepodcení výchovu, budou Rachel věnovat spoustu času a nabídnou jí bohatý psí život plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků. Co se týče reakce na kočky a malé děti, ty bohužel neznáme.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená. Rachel půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Rachel nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda. Děkujeme.

Prosíme, nevolejte nám ani nepište dotazy, zda je pejsek volný. Inzeráty platí do smazání.