Beník - Beautiful Life ❤️ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Jemný něžný lumpík Ben by rád našel svou vysněnou rodinu, miluje své lidi, se všemi pejsky je kamarád, rád si hraje a užívá si hlazení. Prostě dokonalý psí parťák. Beník má rok a půl, váží kolem 17ti kilo a je připraven vyrazit domů. Nachází se nedaleko Kroměříže.

Beník je úžasný psí kluk, je velmi citlivý a na nové lidi si musí chvíli zvykat. Jakmile Vás ale jednou přijme do svého života, otevře Vám svoje srdce a stanete se jeho vším. Rád se mazlí, chodí si pro pohlazení, přitiskne se k Vám a vnímá Váš dech a užívá si dokonalost okamžiku.

Další pejsky Ben miluje, s nikým nemá problém, protože podle něj jsou všichni pejsci super kamarádi.

Beník prodělal těžký úraz, kvůli kterému musel podstoupit operaci kyčle na jedné nožce a kolene na druhé. Špatně chodí, od nové rodiny budeme chtít, aby s Beníkem docházela na rehabilitace (náklady uhradíme). Tento hendikep si ale Beník vůbec neuvědomuje, běhá s ostatními pejsky, co mu síly stačí. A když už nestačí, lehne si a vesele vše kolem sebe pozoruje.

Ben je skvělý pes, který by si určitě zasloužil šanci na nový lepší život. Nejlépe v rodinném domku se zahradou, ale pelíškem uvnitř. Moc rád by měl psího parťáka.

Pokud se Vám Ben líbí, moc prosíme, nenechejte ho dlouho čekat. Život běží a Ben stále čeká.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Beník půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč. V případě zájmu o Bena nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.