Zack - Fluffy Friend Forever

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Jmenuju se Zack a tety říkají, že mám 4 roky. Já sám přesně nevím, slepému pejskovi na řetězu plyne čas tak nějak jinak. Jen jsem ležel, v zimě, v dešti na zemi, a už ani nedoufal, že se něco změní. Pak ke mně jednou přišel můj pán, zaradoval jsem se, že přece.. Jenže jeho upracované ruce mi řetěz nesundaly. Něco bylo jinak. Začal jsem se bát. Až později mi tety řekly, že mě můj pán chtěl zastřelit. Po 4 letech na řetězu jsem se mu přestal hodit. Naštěstí zasáhli hodní lidi, a tak jsem tady.
 
Myslím, že jsem teď opravdu šťastný. Je to tak zvláštní pocit, nikdy předtím jsem ho nezažil. Všichni jsou ke mně hodní, stále mě někdo hladí, chodí se mnou na procházky a učí mě vyhýbat se překážkám, chodit po schodech, už jsem dokonce spal v posteli, když jsem se v noci bál bouřky. A to jídlo, to je Vám něco.
Řeknu Vám, nikdy jsem si nemyslel, že je život tak krásný a zajímavý. Sice ho nemůžu vidět, ale i tak mi přijde úžasný. Cítím ve svém kožíšku sluníčko, ve vzduchu je spousta vůní, psí kamarádi mě učí, jak si hrát. Prostě nádhera, fakt.
 
Tety mi říkají, že mám hodně nemocná očička, a že už bohužel nikdy nebudu vidět. Jsou kvůli tomu moc smutné, ale já jim říkám, že to nevadí, že dokážu být šťastný, i když nic nevidím.
 
Jinak pro všechny hodné lidi, u tet je to sice super, ale přesto bych chtěl mít svoji vlastní rodinu, která mě bude mít ráda, bude mě brát na procházky a výlety a bude mě hladit v kožíšku. Tak jestli se Vám líbím, napište tetám zprávu. Jsem Zack, mám 4 roky a 30 kilo, říkají o mně, že jsem naprosto hodný, klidný a pohodový kámoš, který miluje spolčnost lidí, procházky, válení v pelíšku i dovádění na zahradě. Je možné, že mám v sobě něco z border kolie, možná berňáka. K pejskům ani kočkám se moc nehodím, nikdo mě totž nenaučil, jak se k nim mám chovat. Budu Vás milovat celým svým srdcem.
 
Tak pište pište, jsem očkovaný, kastrovaný, odčervený a ošetřený proti klíšťatům, do nopvé rodiny budu moct odejít po po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.500 Kč. Pokud byste mě chtěli adoptpvat, vyplňte prosím dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo tetám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.
 
Těším se na Vás, Váš Zack.