Kessy - váš splněný sen ❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Smraďavka
Region: Zlínský
Datum nálezu: 12.07.2021
Akt. umístění: Útulek Bouda
Evidenční číslo: 12

Podrobný popis

Kessy - All Your Dreams in One ❤️

Nádherná, milá a oddaná mladá fenka něměckého ovčáka (nebo jeho křížence) by ráda našla svoji zkušenou rodinu, která ji bude mít ráda, naučí jí, jak se správně chovat, bude ji brát na procházky a hlavně ji už nikdy neopustí. Kessy má odhadem 12 měsíců a 30 kilo, nachází se ve Vyškově.

Kessy je v podstatě ještě štěně, všechno ji baví, miluje lidi, mazlení, hračky, dovádění, běhání i odpočívání. Jako by chtěla dohnat ztracené dětství. Má spoustu energie, bude proto k sobě potřebovat aktivního člověka, který se jí bude věnovat, bude ji brát na výlety, cvičák i s sebou na bežné každodenní aktivity. Kessy je naprosto úžasný pes, je oddaná člověku a vděčná za každou pozornost, má radost, když pro svého pána může cokoli udělat, visí na něm pohledem a čeká na podnět k akci. Její temperament by se hodil k člověku, který ho dokáže ocenit a využít. Nejraději by svého člověka následovala na každém kroku. Pokud není co dělat, jde si klidně lehnout na své místo. Kessy je prostě dokonalá.
 
Kessy je doma a ve známém prostředí naprosto úžasný, vnímavý, veselý a pohodový pes, pokud však venku potká jiného psa, začne štěkat, tahat na vodítku a není příliš snadné ji udržet. Vypadá v tu chvíli, jako by toho psa chtěla ulovit. Domníváme se, že je to důsledkem špatné nebo vůbec žádné socializace. Kessy proto k sobě potřebuje opravdu zkušeného člověka, který bude odhodlaný jí s tímto problémem pomoct.
 
Kessy není vhodná ke strážení objektů.
 
S pejsky je po seznámení kamarádka, přesto to chce zkušenějšího zodpovědného člověka, který dokáže psy správně seznámit a Kessy začlenit do smečky - rodiny.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, bude kastrovaná, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Kessy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Kessy nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.