Elliot – Big Heart Full of Love - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Elliot – Big Heart Full of Love

Nádherný něžný obřík Eliot hledá svoji rodinu, která ho bude milovat, bude ho brát na procházky a večer hladit jeho huňatý kožíšek. Eliot má 2 a půl roku a 35 kilo. Nachází se na Slovensku, po dohodě je možné ho přivézt na hranice. Adopční poplatek 60 euro.

Eliot je velký pes s velkým srdcem. Lidi miluje nade vše, oblíbil si dlouhé procházky, plavání ve vodě, na vodítku netahá, jde klidně a můžou ho venčit i děti. Vzhledem k jeho velikosti ho však příliš nedoporučuje k úplně malým dětem, mohl by je od radosti povalit. Eliot se rád nechává hladit, dává packy, hraje si s hračkami. Je to prostě dokonalý přerostlý plyšák.

S fenkami Eliot vychází naprosto skvěle, psí kluky příliš neřeší, pokud si oni sami nezačnou. Kočky rád nemá. Eliot by se skvěle hodil do rodinného domu se zahradou, který by zvládl v případě potřeby ohlídat. Protože je však Eliot velmi přátelský a mazlivý pejsek, chtěli bychom, aby byl v kontaktu se svou rodinou a nesloužil pouze jako alarm proti zlodějům sám na zahradě. 

Pokud jste se do Eliota zamilovali, stejně jako my, ozvěte se mu prosím, ať nemusí příliš dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Eliot půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. V případě zájmu o Eliota nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail cernanek16@azet.sk nebo volejte +421908075038. Děkujeme :)